Ana Sayfa > Site Yazarları

Günay ÖZBEK - gunay
OYUM NEDEN ERDOĞAN’A DEĞİL?
03 Ağustos 2014 - 1837 okunma

Bu pazar oyumuzu kullanacağız. Oyumu Erdoğan’a vermeyeceğim. Neden mi?
Bana göre Erdoğan dini kendisi için kullanan, Allah, din diyerek, toplumu bölen bir politika sergiliyor.Her konuşmasında mutlaka din ile alakalı bir şey söylüyor. İnsanları kandırmanın veya bir şey yapmaya ikna etmenin en kolay yolu inançlarını kullanmaktır. Erdoğan da halkın hassas yönünün din olduğunu biliyor. Bu nedenle dini kullanıyor. Kendini dini bütün adam olarak gösterip, tutucu kitleden bu sayede destek alıyor. İnancı kendisine. Ancak din üzerinden kişisel ve siyasi çıkarlar sağlaması, dini kullanıp oy kazanmaya çalışması, dini kendisi ve çevresini zengin etmek için kullanması büyük yanlış. Siz Tireli AKP’liler dahil, tüm ülkede seçimlerde ev ev dolaşıp para veya bir çeyrek altınla Kuran üzerine yemin ettirip bir kesimden oy istemediniz mi? Sakın yalan demeyin. 30 Marttan birkaç gün önce Tire’de yalnızca bir kuyumcudan 200 çeyrek altın aldığınızı biliyorum. Madem halkın iradesi, neden dini kullanıp halktan oy istiyorsunuz? Din kullanılmaz, yaşanır! İbadetinizi yapın, inancınızı yaşayın ama bunu siyasete alet edip kirletmeyin!
Erdoğan’a göre bir tek kendisi Müslüman! Diğerleri dinsiz.Kılıçdaroğlu'nun, Erdoğan'dan eksik yanı ne? Dini kişisel ve partisi çıkarına, iktidar olmak ve servet elde etmek için kullanmamak! Herkesin inancına saygılı olmak ve karışmamak! İnsanların manevi değerlerini kullanmamak, sömürmemek! Kılıçdaroğlu, “Türbanlılar da bizim bacılarımız, onlara kapımız açık.” dediği zaman yalaka oluyor, Erdoğan "Alevilik, Hz. Ali'yi sevmekse ben o zaman Aleviyim" deyince yalaka olmuyor. Hz. Ali "Her şey affedilir ama vatan hainliği asla" der. Sayesinde özgür bir ülkede, özgürce yaşıyor, o koltukta oturuyor, ibadet yapıyor, sonra da Gazi M. Kemal ve silah arkadaşlarına ayyaş, diyor, bu en büyük hainliktir! Bu ülkeyi Vahdettin kurtarmadı.PKK Şırnak'ta cami yaktığında din-din diye ölen Erdoğan'dan ve kıllarından neden çıt çıkmadı? Hani bunlar Müslüman’dı. Gâvur dedikleri İzmirliler bile yakılan cami üzerine ayağa kalktı! Ona göre oy aldıkları il dindar, oy alamadıkları il gâvur.
Erdoğan’ın her konuşması yalan ve iftira. Makyavel'in "Amaca ulaşmak için her araç yasaldır." felsefesini kendine ilke edinmiş. İğrenç yalanlarla, iftiralarla çamur atıyor, insanları kışkırtıp halkı galeyana getirmeye çalışıyor. Hatırlayın dediklerini: "Gezi eylemcileri, benim türbanlı bacıma tecavüz ettiler, üzerine işediler." dedi. Yalan çıktı, bunu türbanlı bir bayan da doğruladı. "Camiye ayakkabılarıyla girip içki içtiler." dedi. Caminin imamı "Ben Müslüman adamım, yalan söyleyemem. İçki içen görmedim." deyip yalanladı. Adamcağızı kaç yere sürdüler. Ayakkabılarıyla girdikleri doğru, ama çaresizlikten. Camide sadece ilk yardım yapıldı. Ayrıca kendisi Obama ile birlikte camiye ayakkabılarıyla girmedi mi? Tabi onlar da montajdır, ona ve size göre. “CHP camimizi ahır yaptı.” dedi. O camiyi Rumların ahır yaptığı, CHP’nin cami olduğu anlaşılınca restore edip cami yaptığı anlaşıldı. Bu yalanlar çoğaltılır. Peki, neden bu yalanları söylüyor?Din üzerinden yalan söylemek, halkı tahrik etmek dindarlık mı? Sorarım size!
Erdoğan herkesi aşağılayıp hakaret ediyor, hatta dövüyor. Gezide “çapulcu” dedikleri içinde türbanlı yok muydu? Onları da diğerleriyle aynı torbaya koyup aşağıladı. Hani AKP türbanlıları savunurdu? Onların diğerlerinden farkı AKP'yi protesto etmeleri, diktaya boyun eğmeyip kıl olmayı reddetmeleri. Türbanlı kızım uyan. Eğer AKP'li değilsen 24 saat namaz kılıp türban taksan umurunda değil. Erdoğan’ın dindara verdiği değer bu! Bu arada bana “Sen türbana karşı değil miydin?” diyenlere yanıt vereyim. Ben özel hayatta türban takmış, saygı duyarım. Ama okulda ve devlet dairelerinde türbana karşıyım. Bir de türban takıp yüzünde 1 kilo makyaj, dar pantolon giyenlere. Tahrik etmeyeyim diye saçını kapatmış, her hattı ortada vücudunun. Erdoğan özel hayata ve hatta cinsel hayata kadar karışıyor. Her seferinde çiftlere "en az 3-5 çocuk yapın" diyor. Sana ne kimin, ne kadar çocuk yapacağından? Çiftlerin cinsel hayatlarına niye müdahale ediyorsun?Utanmasan nasıl çocuk yapmalarını da izah edeceksin.
Erdoğan için din manevi değil, maddi önem taşıyor. 1994 yılında belediye başkanı iken serveti 5100 TL olan ve “Tüm servetim bu yüzük, eğer bir gün Erdoğan zengin olmuş derlerse bilin ki haram yemiştir.” diyen kişinin bugünkü servetini benden iyi biliyorsunuz. İlhan Taşçı'nın "Af Dağının Ardındaki AKP" kitabını okuyun. Tüm yolsuzluklar, hırsızlıklar belgeleri ile açıklanmış. 17-25 Aralıkta ortaya çıkanlar ortada. Kimse “TÜBİTAK montaj olduğunu açıkladı.” demesin. Adamını getirip montaj dedirtmek kolay, kendinden eminse yurt dışından alsın raporu, görelim. Sizce din üzerinden servet elde etmek caizmi?
Dindar adam yalan söylemez, toplumu birbirine kırdırmaz, vatanını satmaz, kimsenin özel hayatına karışmaz, dinini çıkarı için kullanıp din ticareti yapmaz, iftira atmaz. Erdoğan’ın gerçek yüzünü, dine yaklaşımlarını ve dindarlık anlayışınıgörün artık! Kutsal dinimizi kirli emellerine alet ettirmeyin!Dindar gözüküyor diye oy vermekten vazgeçin. Hala Erdoğan ve partisi AKP'yi savunanlara sözüm şu.Bir hadiste der ki: “Sebep olan yapan gibidir.” Sanmayın ki sadece Firavun cehenneme gitti. Onu destekleyenler de Allah'ın gazabından kurtulamadı. Oyunuzu kullanırken elinizi vicdanınıza koyun, bu ülkenin geleceğini karartmayın!
Bu nedenle pazar günü oyum gerçek dindar, efendi, saygın, diktatör değil, cumhurbaşkanı olacak Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu’na.
 
ANLAYANLARA CEVABIM!
Sandığa Gitmek Şart” dedim, Face’de “Tire’de Son Dakika” sayfasında bombardımana tutuldum. Her eleştiriye saygı ölçüsünde açığım. Tek tek yanıt vermek yerine buradan yazıyorum.
Önce bizi adam yerine koymadığını yazıp  “Seviyesiz ve kafasız oldukları için nerede, nasıl davranacaklarını bilmedikleri için bizi anlamaları çok zor.” diyen kızımıza bu cümlesi ile seviyesini belli ettiği için teşekkür edeyim. Babanı da tanırım, efendi, saygın biridir, bunları nereden öğrendin bilmem. Bizim seviyemiz bu. Gerçekleri yazarken bile seviyemizi bozmayız. Bir okuruma göre İmam Hatipleri biz kapatmışız. CHP imam hatipleri açmış ama bugünkü amaç için değil dini bozmak için açmış. Sevgili kardeşim, lütfen biraz araştır. Atatürk, dini çıkarlarına alet edip halkı aldatan dincilere karşı gerçek dinimizi öğretecek din görevlisi yetiştirmek için İmam Hatipleri açmıştır.
Pelin Hanım kızım, bana polislerin evlerinizde annelerinize yaktırdıkları dini kitapları, babalarınız, dedeleriniz dua yapıyorlar diye içeri tıkılmalarını kanıtla, yazmayı bırakacağım. Duyduğun yalanlara inanma. Bunu yapacak kişi ve iktidar gerçek Kuran öğrenilsin diye Elmalı Hamdi’ye Kuran’ı Türkçeye çevirtip ücretsiz her yana dağıttırmaz. Ben 62 yaşındayım, bu yaşıma kadar böyle bir olaya tanık olmadım. Bir de CHP eriyor, demişsin. İstersen son seçim oranlarını öncekilerle karşılaştır. Kim erimiş ortada. Hem de onca seçim hilesine rağmen. “Bunca yıl "Sarı Saçlım Mavi Gözlüm! Yine Gel Samsun'dan!" de dur, gele gele Kahire’den Ekmeleddin gelsin.” demişsin. Dikkat et kızım, M. Kemal Atatürk de Selanikli idi. Ama Türk’tü. Vatan sevgisi ile doluydu. Vatanını satmadı, kurtardı. O’nun sayesinde bu topraklarda özgür yaşıyor ve ibadetinizi yapabiliyorsunuz.
Bir dostum “Bu kadar telaşın niye?” demiş. Ben Cumhuriyetimizin ve çocuklarımızın geleceği için telaşlanıyorum. Doğru. Peki, yalanlarla, iftiralarla Ekmeleddin Bey’e yüklenmeniz, sizin telaşınız neden? Başbakan cemaate kendi söyleyemedi, adamına söyletti: “Özür dileyin, barışalım.” Neden acaba? Korkusundan olmasın? Aynı okurum “Daha önce nasıl kazandıysa yine kazanacak” demiş. Haklı, ilk seçim hariç, diğerlerini hile, trafoya kedi sokarak(!), kuran üzerine yemin ettirip, kömür, makarna, para dağıtarak kazandığı gibi kazanır. Sorarım “TELEFON GÖRÜŞMELERİNİN MONTAJ OLDUĞUNA, YOLSUZLUK YAPILMADIĞINA, EVDEKİ MİLYONLARI SIFIRLA DEMEDİĞİNE SEÇİMLERDE HİLE OLMADIĞINA, BAŞBAKANINIZ VE SİZ KURAN’A EL KOYUP YEMİN EDEBİLİR MİSİNİZ?”
Gelelim bir diğerine. “Ekmeleddin Bey İstiklal Marşı’nı bilmiyormuş?” Adam marşın 7. kıtasını karıştırmış. Çanakkale Şehitleri şiiri sanmış. “Dinime küfreden Müslüman olsa” diye bir söz vardır. Bir zahmet net’e tıklayın. Zaman'ın yayınlandığı videoda Başbakanınız İstiklal Marşı'nın son kıtasını hem de promptera(spikerin karsısında yazıların akıp gitmesini sağlayan ekran biçimindeki alete) baktığı halde yanlış okuyor. Demek ki herkes hata yapabilirmiş. Bırakın bunları, Türkiye’de doğup büyüyüp İstiklal Marşı’nın ilk iki dörtlüğünü bilmeyen ne valiler, ne milletvekilleri, ne üst düzey yöneticiler gördük. Sizlerin kaçı biliyor? Biz anıt önünde İstiklal Marşını hazırolda söylerken Orta Kafe’de masasında çayını içmeye, yolda yürümeye devam edenleri, salonda İstiklal Marşı okunurken ayağa kalkmayan bakan ve vekilleri gördük. Şimdi mi aklınıza geldi, İstiklal Marşımız? Ayrıca öğrenin. Mehmet Akif Mısır’a sürülmedi, kendi isteği ile gitti.
Bir kızım “İnanç bir faninin aklının alamayacağı kadar muhteşem bir şeydir. Kutsaldır.” diyor. Aynen katılıyorum da, benim inancımda(daha önce de yazdım) hırsızlık, yolsuzluk, yalan, iftira, Allah’a ortak koşma, hile yoktur. Bunu bir zahmet hükümetine anlatıver. Hayatları yalan dolan, sahtekârlık. 17-25 Aralıkta operasyon yapan hakim, savcı ve emniyet görevlilerinden kaç tanesi eski görevinde kaldı? Görevlerini yapmaya engel ol, bir ay tüm delilleri temizle, ondan sonra paralel devlet yaptı diye uydur. Bunları bana birileri açıklasın. Başbakanı peygamber, Mehdi, Allah ilan eden sizde, onu Kâbe kabul eden sizde, onun için eşini boşayan, ar namus tanımayan, ama türban takınca kendini namuslu sanan sizde. Öbür dünyadan haber getirenler sizde. Siz ayrı bir din kurmuşsunuz milletin haberi yok.
Seçim hilelerine Avrupa'dan başladılar.Yurt dışında kullanılan oy zarflarının içi görünüyor. Kime oy verildiği belli. İstenirse Erdoğan’a verilmeyen oylar çöpe atılabilir.Kürtçe Kuran bastırmış, sanki daha önce yasakmış gibi. Kuran ile oy istiyor. Van mitinginde Erdoğan kürsüye "BBP İl Başkanı" çıkardı, ama BBP'nin Van'da il teşkilatı yok! Ekmeleddin Bey’e ekmek fiyatını bile sordular. Acaba başbakana biri aynı soruyu sorsa ne olurdu? Hâkim İslam Beyefendi niçin “Kaç İsmail kaç!” diye telaşlandı? Ayakkabı kutularından ve kasalardan çıkan milyon dolarlara ne oldu? Soma’da ölenlerin sayısının 1150 olduğundan haberiniz var mı?AKP’den istifa eden Turhan Çömez, Abdüllatif Şener, İdris Gök, Ertuğrul Günay, İdris Naim Şahin, ? Dengir Mir Mehmet Fırat, Muhammed Çetin, Feyzi İşbaşaran, Hakan Şükür ve diğerleri şimdi neden kötüler? Dengir Mir Mehmet Fırat’ın “AKP, yolsuzluğu teşvik eden bir yapıya döndü!” demesi sizce ne anlam ifade ediyor. İdris Naim Şahin neden AKP’yi ve başbakanı suçluyor? Yalan mı söylüyorlar? Bunları hiç merak etmiyor musunuz? Size göre bir tek başbakan doğru söyler.
Saygılarımla, hoşça kalın.
 

Bu Yazıyı Paylaşın:


Yorumlar (0):

Yorum Ekle


Adınız Soyadınız*

E-posta Adresiniz*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 


Günay ÖZBEK Diğer Yazıları

02 Temmuz 2018 - YANILDIM…
20 Haziran 2018 - BAŞINIZI KUMDAN ÇIKARMA VAKTİ GELDİ DE GEÇTİ BİLE
11 Haziran 2018 - ABBAS YOLCU
31 Temmuz 2017 - NEDİR BU ATATÜRK VE CUMHURİYET HAZIMSIZLIĞI
10 Temmuz 2017 - HAK, HUKUK, ADALET…
19 Haziran 2017 - ADALET HERKES İÇİN GEREKLİ
09 Haziran 2017 - ÜÇ MAYMUN FELSEFESİ VE AKP SEÇMENİ
15 Mayıs 2017 - GEL DE AĞZINI BOZMA!
24 Nisan 2017 - EY …….
03 Nisan 2017 - SAVAŞA DEĞİL REFERANDUMA GİDİYORUZ
01 Mart 2017 - REFERANDUM ÖNCESİ ANORMAL ŞEYLER…
13 Şubat 2017 - 16 NİSANDA NE OYLANACAK?
02 Ocak 2017 - YILBAŞINDA NEDEN TERÖR?
12 Aralık 2016 - NE İSTİYORSUNUZ?
28 Kasım 2016 - ALKIŞ TUTANLAR
07 Kasım 2016 - ZÜBEYDE HANIM GERÇEĞİ
17 Ekim 2016 - YUNANI ATATÜRK'E TERCİH EDEN …
03 Ekim 2016 - DEĞİŞMEDİLER, DEĞİŞMEYECEKLER
26 Eylül 2016 - ALDATILDIK ALDATMACASI - 2
19 Eylül 2016 - ALDATILDIK ALDATMACASI - 1
05 Eylül 2016 - NE DEĞİŞTİ?
01 Ağustos 2016 - 15 TEMMUZ ÖNCESİ VE SONRASI
12 Temmuz 2016 - TARAFSIZ(!) TRT’DE ATATÜRK DÜŞMANLIĞI
20 Haziran 2016 - NAMAZ KILANLAR-KILMAYANLAR
06 Haziran 2016 - DİYANETİN “GÖRMEZ” GÖZÜ
16 Mayıs 2016 - BİR ZAMANLAR…
28 Nisan 2016 - SIKAR BİRAZ
11 Nisan 2016 - ŞEREFSİZLER
21 Mart 2016 - SEN HELE BİR GİT!
15 Mart 2016 - RÜZGÂR EKTİNİZ, FIRTINA BİÇTİNİZ.
07 Mart 2016 - BİR ENKAZ ÖYKÜSÜ
29 Şubat 2016 - ÇELİŞKİLER ZİNCİRİ
25 Ocak 2016 - MUSTAFA KOÇ’UN ATATÜRK SEVGİSİ
11 Ocak 2016 - DİNİMİZ VE TOPLUM NEREYE GİDİYOR?
28 Aralık 2015 - KOMPLOLAR VE DUYGU SÖMÜRÜLERİ
21 Aralık 2015 - “MİLLİ ŞEF” İNÖNÜ
14 Aralık 2015 - AKIL VE MANTIĞIN HALLETMEYECEĞİ MESELE YOKTUR.
07 Aralık 2015 - BU İŞİN SONUNU DÜŞÜNMEDİN Mİ?
30 Kasım 2015 - BİR GÜN TÜRKİYE’NİN YARISI CASUS-TERÖRİST OLACAK
23 Kasım 2015 - İĞNEYİ KENDİNE, ÇUVALDIZI BAŞKASINA
16 Kasım 2015 - SOYSUZLUK
09 Kasım 2015 - ATATÜRK’TEN İBRETLİK ANILAR
02 Kasım 2015 - 1 KASIM SONUCU NASIL YARATILDI?
26 Ekim 2015 - KEYFİNİZİ DEĞİL GELECEĞİNİZİ DÜŞÜNÜN
19 Ekim 2015 - CHP DİNSİZ BİR PARTİ Mİ?
12 Ekim 2015 - KİM SUÇLU?
05 Ekim 2015 - YARGININ GELDİĞİ NOKTA
28 Eylül 2015 - 2023 HEDEFİNDE YARATILAN TÜRKİYE
21 Eylül 2015 - PKK NASIL BU HALE GELDİ?
14 Eylül 2015 - BU NASIL KÖRÜ KÖRÜNE BAĞLILIK!...
10 Eylül 2015 - ÜLKEYİ YANGIN YERİNE ÇEVİRMEYELİM
07 Eylül 2015 - LANET OLSUN…
31 Ağustos 2015 - AVUCUNUZU YALARSINIZ
24 Ağustos 2015 - SAVUNACAK NEYİNİZ KALDI?
24 Ağustos 2015 - BEN DEDİM OLUR DEMEKLE…
17 Ağustos 2015 - SAVUNACAK NEYİNİZ KALDI?
10 Ağustos 2015 - KIZGINIM
03 Ağustos 2015 - ALAKAYA BAK…
27 Temmuz 2015 - SUÇLUSUNUZ
20 Temmuz 2015 - AKP-CHP KOALİSYONUNA KARŞIYIM
14 Temmuz 2015 - KURAN’I ANLAMAK
06 Temmuz 2015 - BAHÇELİ VE MHP NE YAPMAK İSTİYOR?
30 Haziran 2015 - TEHLİKELİ SULARDA
22 Haziran 2015 - HÜKÜMETİ KİM KURACAK?
15 Haziran 2015 - CHP İTİRAF ET, SUÇLUSUN!
09 Haziran 2015 - HALK YEMEDİ
01 Haziran 2015 - İ-S-T-E-M-İ-Y-O-R-U-M
25 Mayıs 2015 - GEL DE ÇILDIRMA
17 Mayıs 2015 - ÜLKEDE TUHAF ŞEYLER OLUYOR
13 Mayıs 2015 - İKTİDARIN TELAŞI
03 Mayıs 2015 - 1 MAYISI POLİS BAYRAMI OLMAKTAN KURTARIN
27 Nisan 2015 - DÜNYADA VE TÜRKİYE’DE OYNANAN TİYATRO
20 Nisan 2015 - CAHİLLİK Mİ, KÖRÜ KÖRÜNE İNANMA MI?
12 Nisan 2015 - VEFA VE VEFASIZLIK
06 Nisan 2015 - BİR SAVCININ ÖLÜMÜNÜN DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ
29 Mart 2015 - HANGİSİNİ YAZAYIM?
22 Mart 2015 - 14 YAŞINDA BİR TECAVÜZ MAĞDURU KIZIN AVUKATININ İSYANI
19 Mart 2015 - 100. YILINDA ÇANAKKALE ZAFERİ
08 Mart 2015 - SARAY YAPANA KADAR UÇAN TABUTLARI DEĞİŞTİR
01 Mart 2015 - SON TÜRK ZAFERİ: ŞAH FIRAT OPERASYONU(!)
23 Şubat 2015 - BUNUN ANLAMI…..
16 Şubat 2015 - NE EKERSEN, ONU BİÇERSİN
08 Şubat 2015 - ANAYASAL SUÇ
01 Şubat 2015 - GÜLMELİ Mİ, AĞLAMALI MI?
25 Ocak 2015 - HESAP VERMEKTEN KAÇIŞ YOK
18 Ocak 2015 - AĞIZDAKİ BAKLA SONUNDA ÇIKTI
12 Ocak 2015 - YAZIKLAR OLSUN
04 Ocak 2015 - BİZ NEREDE YANLIŞ YAPTIK
29 Aralık 2014 - İNÖNÜ’YE HARF DEVRİMİ İFTİRASI
20 Aralık 2014 - BİLİNMEYEN İSMET İNÖNÜ
15 Aralık 2014 - OSMANLICA BİR DİL DEĞİL.
08 Aralık 2014 - İŞTE ATATÜRK’ÜN HÂKİMİ…
01 Aralık 2014 - YASAKLI İLERİ DEMOKRASİ
24 Kasım 2014 - DEVLETİN, MİLLETİN GURURU(!): KAÇ-AK SARAY
24 Kasım 2014 - Atatürk’ü Anlayamayan, Anıtkabir ve Heykellerinin Değerini Anlayamaz
10 Kasım 2014 - ATATÜRK’E KARŞILAR. NEDEN? SUÇLU DA ONDAN(!)
02 Kasım 2014 - BAŞARILI EKONOMİMİZ VE DÜNYADAKİ SAYGINLIĞIMIZ(!)
26 Ekim 2014 - KİMSESİZLERİN KİMSESİ CUMHURİYET
20 Ekim 2014 - BURSA NUTKU’NDAN GÜNÜMÜZE…
12 Ekim 2014 - (S)AÇILIMDAN ÇÖZÜ(LÜ)ME
28 Eylül 2014 - HALA UYUYANLAR, UYANIN ARTIK
21 Eylül 2014 - MELAHAT AKSOY İLKOKULU VELİLERİNİN FERYADINA KULAK VERİN
15 Eylül 2014 - ÖĞRETİM YILI BAŞLARKEN BİRKAÇ ÖYKÜ
07 Eylül 2014 - TARİHİ DEĞERLERİMİZ RANTA KURBAN EDİLİYOR
01 Eylül 2014 - SAYIN MEHMET ÇELTİKÇOĞLU’NA YANITIM
25 Ağustos 2014 - DEDİM, DEDİNİZ, SONUÇ
19 Ağustos 2014 - YOLUN SONU GÖRÜNÜYOR
11 Ağustos 2014 - CUMHURBAŞKANI(NIZ) HAYIRLI OLSUN!
26 Temmuz 2014 - SANDIĞA GİTMEK ŞART…
21 Temmuz 2014 - POLİTİKA VE BASIN AHLAKSIZLIĞI
13 Temmuz 2014 - VE SIRA ZEYTİNE GELDİ
06 Temmuz 2014 - İKİ KARA LEKE: MADIMAK VE BAŞBAĞLAR
30 Haziran 2014 - BİLDİĞİM BİR ŞEY VARSA O DA HİÇBİR ŞEY BİLMEDİĞİMDİR
22 Haziran 2014 - İHSANOĞLU’NUN ADAYLIĞI
17 Haziran 2014 - BAYRAK BÖYLE KORUNUR.
10 Haziran 2014 - ACAYİP BİR MİLLETİZ.
01 Haziran 2014 - İSTANBUL’UN FETHİ VE AYASOFYA
19 Mayıs 2014 - SOMA FACİASININ DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ
12 Mayıs 2014 - BAŞ TACI FEDAKÂR ANALARIMIZ
04 Mayıs 2014 - VATAN HAİNİ NÂZIM HİKMET(!)
27 Nisan 2014 - SONUNDA BİR YİĞİT ÇIKTI MEYDANA!...
14 Nisan 2014 - NECİP FAZIL’IN GERÇEK YÜZÜ
07 Nisan 2014 - HIRSIZLIK SANDIĞA DA ULAŞTI
24 Mart 2014 - NEDEN BU HALDEYİZ?
17 Mart 2014 - İŞİN ÇİVİSİ ÇIKTI.
10 Mart 2014 - ATATÜRK'E İFTİRALARA YANITLAR: 3
02 Mart 2014 - SON ÇIRPINIŞLAR
24 Şubat 2014 - YETER YAHU!
18 Şubat 2014 - ŞEHZADE MUSTAFA’NIN KATLİ
11 Şubat 2014 - BAZILARINA LAF ANLATMAK ÇOK ZOR
02 Şubat 2014 - HALK NASIL KANDIRILIYOR
27 Ocak 2014 - SİZ BU MİLLETİ APTAL MI SANIYORSUNUZ?
20 Ocak 2014 - KESMEDİ HEMŞERİM KESMEDİ.
20 Ocak 2014 - ALIN SİZE DARBE
06 Ocak 2014 - BİRİ BİTİYOR, BİRİ BAŞLIYOR.
30 Aralık 2013 - DEBELENDİKÇE BATMAK
24 Aralık 2013 - AKP SEÇMENİNE SORULAR
15 Aralık 2013 - ATATÜRK'E İFTİRALARA YANITLAR: 2
09 Aralık 2013 - ATATÜRK'E İFTİRALARA YANITLAR - 1
01 Aralık 2013 - VURUN ABALIYA
24 Kasım 2013 - BİR ÖĞRETMENİMİN ÖNERİSİ
17 Kasım 2013 - ATATÜRK’TEN BİLİNMEYEN ANILAR
11 Kasım 2013 - ATATÜRK OLMASAYDI
03 Kasım 2013 - DERVİŞİN FİKRİ NE İSE ZİKRİ DE ODUR.
29 Ekim 2013 - ONURLU DEVLET ADAMLIĞI
22 Ekim 2013 - YAŞASIN DEMOKRASİMİZ
14 Ekim 2013 - MÜJDE! SONUNDA DEMOKRASİYE KAVUŞTUK.
16 Eylül 2013 - YENİ ÖĞRETİM YILINA GİRERKEN SORUNLAR
31 Ağustos 2013 - KENDİNİZE GELİN
18 Ağustos 2013 - ORDUMUZA SAHİP ÇIKAMAMAK
11 Ağustos 2013 - SİLİVRİ’DEN HÜZÜN ÇIKTI.
04 Ağustos 2013 - BEKLEYİN DAHA DEVAMI GELECEK.
02 Ağustos 2013 - İFTİRA HIZ KESTİ, SIRA SENARYOLARDA.
31 Temmuz 2013 - BİR BAŞKAYDI BENİM MEMLEKETİM
07 Temmuz 2013 - ESERİNİZLE ÖĞÜNÜN
18 Haziran 2013 - KENDİNİZE GELİN
13 Haziran 2013 - GEZİ PARKINDAN VERİLEN MESAJ
02 Haziran 2013 - TAKSİM DİRENİŞ DEĞİL, DİRİLİŞ
13 Mayıs 2013 - GAZETECİ HASAN TAHSİN’İN SUÇU!
07 Mayıs 2013 - 1 MAYIS 2013′ÜN DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ
26 Nisan 2013 - BİNDİĞİ DALI KESMEK
17 Nisan 2013 - KÖY ENSTİTÜLERİ NEDEN KURULDU? NEDEN KAPATILDI?
13 Nisan 2013 - KİMSE HEVESLENMESİN VE ÜZÜLMESİN: OLMAZ...
06 Nisan 2013 - SİLİVRİ’DE NELER OLUYOR? HABERİNİZ VAR MI?
05 Nisan 2013 - İLERİ DEMOKRASİ İMİŞ
05 Nisan 2013 - TÜRKLÜĞÜ BİTİRME PLANI
18 Şubat 2004 - ANAYASADAN TÜRK SÖZCÜĞÜNÜ ÇIKARMAK
Ana Sayfa | İletişim | G.Başkanlarımız | Demokrasi Şehitleri | Tüzük | Atatürk | İlkeleri | Hakkında Söylenen | Kurduğu Kurumlar | Kurtuluş Savaşları | Kadın Kahramlar | Uğur Mumcu 24 Ocak 1993
CH